9 Wynik Dla Wszystkich

Zobacz Szczegóły

Poziome 8

Prezentowany wzór ogrodzenia, charakteryzuje się ponadczasową prostotą. Prezentuje się doskonale zarówno w nowoczesnym jak i tradycyjnym budownictwie. Przęsło w całości wykonane z profili zamkniętych, rama 80mmx40mm natomiast wypełnienie to symetrycznie rozłożone profile 80x20mm.Ocynk ogniowy oraz lakierowanie proszkowe, zapewniają długotrwałą ochronę antykorozyjną.

  • Dostępne
Zobacz Szczegóły

Poziome 6

Prezentowany wzór ogrodzenia, charakteryzuje się ponadczasową prostotą. Prezentuje się doskonale zarówno w nowoczesnym jak i tradycyjnym budownictwie. Przęsło w całości wykonane z profili zamkniętych, rama 60mmx40mm natomiast wypełnienie to symetrycznie rozłożone profile 60x20mm.Ocynk ogniowy oraz lakierowanie proszkowe, zapewniają długotrwałą ochronę antykorozyjną.

  • Dostępne
Zobacz Szczegóły

Fala S

Ogrodzenie Fala, to wzór obok którego nie można przejść obojętnie. Na etapie projektowania, wzór układa się w taki sposób, aby po montażu przypominał rozlegającą się wzdłuż całego ogrodzenia falę. Standardowe zastosowanie materiału to profile zamknięte 40x40mm, 40x20mm oraz 20x20mm. Całość ocynkowana ogniowo, oraz malowana proszkowo w celu wieloletniego zabezpieczenia antykorozyjnego.

  • Dostępne
Zobacz Szczegóły

Klasyczny Victor C Prosty

Ogrodzenie wykonane w klasycznym stylu. Kute elementy oraz wysoka jakość wykonania, dodają całej konstrukcji bardzo eleganckiego tonu. Bardzo ważna dla ostatecznego efektu wizualnego, jest symetria która sprawia że ogrodzenie jest miłe dla oka. Standardowo dla wykonania tego wzoru, używamy profili zamkniętych 40x40mm, 20x20mm, płaskownika 30x4mm oraz elementów kutych takich jak "grot", element "C", "koszyk skręcony". Całość konstrukcji zabezpieczona antykorozyjnie przez ocynkowanie ogniowe, oraz malowanie proszkowe w dowolnym kolorze.

  • Dostępne
Zobacz Szczegóły

Po łuku 1

Wzór w piękny sposób, łączy ze sobą ponadczasową minimalistkę prezentowaną w wypełnieniu pionowym przęsła, jak również klasykę zamieszczoną w krągłościach korony. Konstrukcja wykonana z profili zamkniętych, o przekrojach 40x30mm, 30x30mm. Zabezpieczenie antykorozyjne, przez ocynkowanie ogniowe oraz malowanie proszkowe w dowolnym kolorze.

  • Dostępne
Zobacz Szczegóły

Po łuku 2

Minimalistyczna propozycja wykonania ogrodzenia w nowoczesnej formie, z zaokrągloną koroną. Zabezpieczenie antykorozyjne przez ocynkowanie ogniowe oraz malowanie proszkowe w dowolnym kolorze.

  • Dostępne
Zobacz Szczegóły

Proste palony kwadrat

Prosta bryła, z centrycznie osadzonym , niepełnym kwadratem. Wykonane z profili zamkniętych 40x40mm, 20x20mm oraz płaskownika 30x4. Pakiet zabezpieczenia antykorozyjnego przez ocynk ogniowy oraz malowanie proszkowe.

  • Dostępne
Zobacz Szczegóły

Klasyczny Victor S po łuku

Klasyczna forma z wstawkami obrabianymi kowalsko typu "S", umieszczonymi asymetrycznie. Korona półokrągła zakończona nieostrymi grotami. Długotrwała odporność antykorozyjna, przez zastosowanie powłok ocynku ogniowego oraz malowania proszkowego.

  • Dostępne
Zobacz Szczegóły

Proste kwadrat zagęszczony

Centrycznie umiejscowiony kwadrat, na profilu w kształcie litery V. Wzór posiada w dolnej części zagęszczenie tralek zakończone kulą.

  • Dostępne

Sign In